BETA
Online půjčka

Nebankovní půjčka bez registru - Reference

Nebankovní půjčka - Online půjčka - Půjčka bez registru - Nebankovní půjčka 180.000,- na OP

Nebankovní půjčka 180.000,- na OP
„Potřeboval jsem rychle sehnat půjčku a banka nepřicházela v úvahu. Zkusil jsem si podat žádost o půjčku u banky, a neprošlo to. Tak jsem se poohlédl po půjčce z nebankovního sektoru. Nebankovní půjčka nabízela spoustu variant jak půjčku získat.
Nebankovní půjčka by vyřešila moji situaci, která byla opravdu špatná. Narazil jsem na tyto stránky a vyplnil jsem online žádost o půjčku tak, jak to bylo napsáno. Předtím jsem si pročetl podmínky a hlavně reference. Velmi zajímavé čtení. Podle toho, co jsem si přečetl, tohle by mohla být půjčka, jakou každý hledá. Podmínky byly jednoduché, poctivé a hlavně férové. Takže jsem neměl problém s důvěrou. Za 2 dny se mi ozval investor s tím, že by bylo potřeba se sejít a podepsat smlouvu o půjčce, pokud o ni mám stále zájem. Zeptal jsem se, jestli je nějaká šance, že by se podepsala třeba směnka. Bylo mi řečeno, že směnka byla zrušena, ale lze to samozřejmě vyřešit jinak. Na schůzce se podepsala úvěrová smlouva, půjčka byla pouze na OP a peníze byly vyplaceny v hotovosti.
Jsem spokojen s takovou půjčkou. Vyřízení bylo rychlé, jednání slušné a hlavně nebankovní půjčka byla vyplacena v hotovosti.“